ARASTEK OTOMASYON

HAKKIMIZDA

Software Future Techonology

Taha Erincik

Size uzman ekibimizle Profesyonel işleri teslim etmek için buradayız ülkemizin çimento, demirçelik ,kimya, petro-kimya, gıda, enerji, su arıtma, tekstil ve diğer sektörleri için endüstriyel otomasyon çözümleri üretmekteyiz. Amacımız hızlı ilerleyen teknolojiyi takip ederek her zaman en güncel ve verimli sistemlerin endüstrimize ve ülkemize kazandırılmasını sağlamaktır. 

Yenilik

Yenilik, yazılım ve otomasyon çözümleri dünyasında hayati önem taşımaktadır. Arastek otomasyon olarak biz, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerimizde, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve uzmanlığımız ile müşteriye son teknoloji kullanan çözümler sunuyoruz.

Müşteriye Özel Çözümler

Müşterimizin her türlü ve büyüklükteki ihtiyaçlarını karşılamak için “Terzi Usulü” Arastek otomasyon’da bizim anahtar kelimemizdir. Yeni teknolojileri takip ediyor, öğreniyor ve endüstride çözümlerimizde müşterinin ihtiyaçlarını unutmadan kullanıyoruz.

Güvenilirlik ve Dürüstlük

Güvenilirlik ve dürüstlük, müşterilerimiz ile eşsiz ve başarılı bir ilişki kurarken, bizim için anahtar parametrelerdir. İş sonrası hizmetlerimiz ile biz her zaman ve Dünya’nın her yerinde müşterilerimize çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Uzmanlık

Uzmanlık başarılı olmanın anahtarıdır. Ekibimiz; yazılım mühendisliği, iş entegrasyonu, proje yönetimi, yazılım destek ve teknik/ürün eğitimi gibi ana hizmet alanlarımızda tecrübeli uzmanlardan oluşmaktadır.

Esneklik

Esneklik hızla değişen dünyaya uyum sağlamada şifredir.  Bizim için müşterilerimiz ve ortaklarımız ile büyüyen, farklı ülkelere genişleyen, teknolojinin zirvesinde olmak ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarına anında çözüm getirmek anlamına gelir.

 

Bizi Takip Edin

352

Tamamlanan projeler

120+

Memnun müşterilerimiz

12

Başarılar

7

Hizmet Yılları

REFERANSLARIMIZ